| anonim_4396 a întrebat:

Voi când sunteți întrebați ce înălțime aveți dați ca răspuns înălțimea voastră reală sau înălțimea cu tot cu încălțăminte?
Întreb asta pentru că eu când m-am măsurat fara încălțăminte aveam 174 iar când m-am măsurat în adidași aveam 178 și cand mă întreba cineva ce înălțime am, nu știu cum e corect să răspund

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Corecta este inaltimea fara incaltaminte, in cazul tau 1, 74 m.

| darrio2007 a răspuns:

Cea reală.

| RAY a răspuns:

Diferă înălțimea intre dimineata si seara, eu am 1, 60 cm, desculț desigur

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Cea reala, fara incaltari.