| jacheline a întrebat:

BUNA! voi cu ce v-ati masurat pentru a afla inaltimea voastra? va intreb deoarece intr-o parte la daoctor aveam 1.63, iar in cealalta parte 1.66.

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu zic sa te asezi langa tocul usii cu picioarele drept, talpa lipita de sol, calcaiul lipit de toc si sa rogi pe cineva sau sa iti faci tu cu un creion semn deasupra capului, pui creionul pe cap practic (se poate sterge apoi urma cu radiera) apoi cu o ruleta sau metru de croitorie masori de la sol pana la semn.

| eldiva a răspuns:

Iti recomandam www.eldiva.ro Colectii noi de costume de baie pentru aceasta vara!