| DanyAlex a întrebat:

Voi ce ati alege dintre symbian si android?

Răspuns Câştigător
| SebyMTS a răspuns:

Android, fără doar şi poate. Android oferă o funcţionalitate mult sporită, fiind în acelaşi timp şi mult mai avansat din punct de vedere estetic. De asemenea, sistemul de operare Android are N aplicaţii, pentru orice doreşti. Uite aici o listă cu câteva aplicaţii importante pentru Android: http://www.ultranetworks.ro/solutii-it-gratuite/telefoane-mobile.html

13 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Android, clar.

| Seby80 a răspuns:

Android vs iOS trebuia sa intrebi, android the best! symbian e slab tare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Android.

| i86e2 a răspuns:

Glumesti? Android, logic. Mai bine intrebai intre Android si IOS.

| unknownn a răspuns (pentru i86e2):

N-ai cum sa compari Android-ul cu iOS care este cu mult peste Android.

| αlεxTzure a răspuns:

Android

| GabrielStefan a răspuns:

Android

| Alcs a răspuns:

Android 100% am un Samsung Galaxy Ace si e BETON... happy

| delyanebunatika a răspuns:

Android --- este mult mai bun decat Symbian! aAm symbiansi nnu e deloc bun se descarca din 3 in 3 ore

| David97tpu a răspuns:

Android non-stop

| pROMANIA a răspuns:

ANDROID! Am Samsung Galaxy Gio si merge impecabil, la symbian nu prea ai ce face... La android ai si Magazinul Google Play, peste 500.000 de aplicatii. Funda? big grin

| dienuk2001 a răspuns:

Andriod,pentru ca este mai bun