| Poenaru_George_1991 a întrebat:

Voi deschide un Post de radio in FM si doresc un nume inedit in care sa nu fi fost folosit niciodata aveti variante?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Contacteaza-ma in privat!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca este radio pirat degeaba te chinui, o sa il inchida, ai nevoie de aprobari de la CNA sa deschizi un post de radio sa i ti dea ei o frecventa, si la cîte radiouri sunt si pe internet nu vei face nimic, Si ce muzica vei transmite? Carui segment de varsta te adresezi? Copiilor, adolescenti batrini? Muzica straina sau romaneasca?

| mihai69 a răspuns:

Ai licență de emisie? Dacă nu... mai bine renunți cât nu ai dosar penal.

| Yuoia a răspuns:

Si postul ala ce va transmite?
Ca daca noi iti sugeram ceva de muzica populara iar tu transmiti simfonica, va fi ca nuca in perete.

| cfrtobias a răspuns:

Sigur va fi in FM? sau va fi oare care radio online, una simpla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PlayFM

| christall a răspuns:

Vibrant FM, top FM, semnal FM, sunet FM, muzicadetop FM, radio party FM, disco party.

| AndreiRobert312 a răspuns:

Ar trebui sa numele sa sugereze topicurile pe car ele vizeaza acel radio, adica daca e muzica, de stiri, de divertisment etc