| CapSiPajura a întrebat:

M-am gandit sa imi umplu timpul liber cu o activitate Non-Profit pe internet. Vreau sa deschid un post de Radio Online si am nevoie de ajutorul vostru. Daca aveti idei in legatura cu un nume pentru Radio va-s ruga sa imi lasati in comentarii ideile voastre. Va fii un post de Radio cu mai multe genuri muzicale. ( MIX ) Va multumesc frumos. Astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| AnthonyWhite a răspuns:

Pai ca sa ajungi la asa ceva te gandesti la lucruri ce se leaga de activitatea ta :

cum ar fi web - radio si te mai gandesti ca vrei sa transmiti profesionalism si ar iesi :

ProWeb Radio un exemplu ce nu suna prea grozav.

cap si pajura ( uite mi-a venit in minte HEAD)

Radio Head

2 răspunsuri:
| saftaiiustin a răspuns:

Magic Star Radio
Ftw studio
Capsipajura laughing))