| colombo1 a întrebat:

Vreau sa cumpar si eu o tastatura si un maus optic fara fir pana pe la 1, 5 milioane. ce trebuie sa stiu despre ele inainte de a le cumpara?(ce inseamna chit de instalare?)

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Ar trebui sa stii ca bateriile se termina foarte repede si o sa trebuiasca sa cumperi niste acumulatori (cu incarcatorul aferent) kitul de instalare este un "program", un driver...

1 răspuns:
| Stelian_Tonea_1984 a răspuns:

Http://www.flanco.ro/......negru.html
eu sunt foarte multumit de el nu necesita nici o instalate are raza de 10 metri altele au doar 3 si sunt mult mai scumpe batesiile te tin de la 5 luni la tastatura pana la 2 luni la mouse