| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

VREAU SA GĂSESC ACEST HANORAC! http://www.looklive.com/......17-04-05/, sper ca merge link daca nu este un hanorac roz deschis pe care scrie " Tell me something new " îl are si Chris Brown, poate apare daca vedeți pe google " Chris brown Pink hoodie ", nu imi pasa cât de scump e sau cât costa doar ca îl vreau sau poate îl are cineva de vânzare, vreau exact acesta sa fie, va rog chiar îl vreau cine ma poate ajuta! Cine știe de unde, pe net nu îl mai găsesc pfff, dau funda si vot! Va mulțumesc mult

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Este de la H&M dar este dintr-o colectie mai veche si de asta nu se mai gaseste la ei pe site sau in magazine.
Dar mai sunt anunturi cu el pe net, cauta "H&M tell me something new" si o sa gasesti dar numai in strainatate
https://ph.carousell.com/p/h-m-tell-me-something-new-hoodie-109069762/
Dar vei gasi ceva asemanator la H&M daca cauti "H&M tell me" si gasesti si pentru femei dar fara acel scris, in plus stii sigur ca livreaza in Romania.