| claw_4117 a întrebat:

Vreau sa ii fac prietenei mele un cadou mai special big grin. Ma gandeam sa ii fac un colier, lucrat manual. Unde as putea gasi margele, sarma de modelaj smdp in Galati? Merci.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Foarte frumos din partea ta. Ma bucur ca mai sunt si astfel de baieti. Incearca si tu sa te plimbi un pic prin oras si cu siguranta gasesti alternative. Sunt destule lucruri frumoase.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Poti sa faci o comanda de pe net, dar mai intai fa o lista cu cele necesare, ca sa nu omiti ceva. Sarma de modelaj chiar si argintata gasesti la simoshop.ro. Tot la ei gasesti tot felul de margele si accesorii.

| VladyCristian a răspuns:

E dragut gestul happy. Insa daca as fii in locul tau, as lua un lantisor de argint cu initiala numelui ei si al meu. Eu zic ca merita! happy

| Nimeni a răspuns:

Http://www.animalut.net/user/parmenici.html pentru mai multe detalii. :)