| ekkk a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o tigare electronica la un pret bun minim 300lei
vreau sa fie puternica si sa scoata extrem de mult fum
are cineva idei?

Răspuns Câştigător
| AlexandruInu a răspuns:

Bun... fi atent e o prostie mitul asta ca faci apa la plamani e o prostie. Tigarea electrica indraderav e super periculoasa, costa mult mai ales esentele. O estenta de calitate e vreo 20-25 ron si tine cred ca vreo 30-40 de fumuri max. Daca tot vrei sa faca mult fum iti recomand narghilea, si narghilea e 300lei si nu e nociva si scoate la fum o droaie(acum daca respecti instructiunile si nu pui apa pana in teava, face la fum mai ceva ca trenul). Narghilea nu esre nociva nu are tutun, nicotina...Este doar abur.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai eu am inteles tigaie? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Robbe a răspuns:

Esti nebun ma, faci apa la plamani si mori mai repede decat daca fumezi 20 de ani tigari malboro laughing
Smecherii cu fumul poti face si cu o tigara, dar trebuie sa fie intr-un loc fara vant, sunt tutoriale pe Youtube.
Iti recomand mai bine tigara decat vaporii. Oricum cel mai bine e fara, dar si eu mai trag cate un fum asa. Bft

| AlexandruInu a răspuns (pentru Robbe):

Frate ori fumezi ori nu fumezi renunta la chestia asta ca mai tragi din cand in cand. Chestia asta nu e okay, sunt riscuri super mari daca faci ce faci acum,, tragi din cand in cand''

| Romananiaanfibie34 a răspuns:

Nu iti cumpara ca is naspa: Tot la 2-3 zile trebuie sa cumperi esenta iar la 1-2 luni trebuie sa ii cumperi baterie si incarcator ca se tot ard si trebuie sa le mai iei filtre si bagi multi bani in ele e mai mult o risipa de bani.