| MarisAlin a întrebat:

Vreau sa imi fac un proiect la mecanica "probleme rezolvate mecanica, optica, termodinamica, electricitate si nu gasesc pe nici un site,,,,,, dati-mi va rog un site de unde pot sa iau sa fac proiect dau funda+vot

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să muncești la el, nu să îl iei de-a gata!
www.referate.ro sau www.e-referate.ro, caută acolo.
Succes!
Pa, pa.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Salut, vreau sa iti spun ca si eu am invatat de 3 ani la profil de mecanica din a 9-a pana in a 11-a si iti sugerez sa gasesti o carte de mecanica( probabil ca ai cartea de la scoala).
Si eu anul trecut la sfarsitul celor 3 ani, am dat examen si mi-a picat ''Repararea cutiei de viteze cu 2 arbori'' si vreau sa iti spun ca singurul loc in care am gasit chestii care sa ma ajute la proiect a fost in cartea de mecanica. Acolo gasesti cele mai multe chestii in legatura cu proiectul tau, nu pe cine stie ce site-uri. Bafta!

| stevensegal a răspuns:

Ce fasolea matii vrei ma cauta si tu pe google ce esti asa prost