| poops79 a întrebat:

Vreau sa îmi fac un sait! Cine ştie cum? Vă rog scrieţi dacă ştiţi cum.

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

E complicat daca nu ai pregatirea necesara.Sunt mai multe programe pe care trebuie sa le stapanesti. Cel mai bine e sa apelezi la cineva care cunoaste. Iti pot recomanda daca doresti.

| Smokaraieee a răspuns:

Http://www.blogratuit.ro/ Aici iti poti face ce vrei...Iti alegi tema (jocuri,barfe, muzica, filme) Oricee vrea inima ta :)) ...Ms anticipat

| cavalerul11 a răspuns:

De ce nu-ti faci un forum e usor de folosit si va fi un sait frumos doar al tau de aici http://www.3xforum.ro/inscriere.php il crezi inscriete numele saitului e-mail