| gmxromania78 a întrebat:

Vreau sa imi iau Samsung S5230 Star Black, si nu stiu daca imi da si; Baterie, incarcator, cablu de date si casti la el de pe site-ul acesta :http://vanzari-gsm.ro/index.php?route=product%2Fproduct& product_id=67. Oare este de incredere site-ul, sa nu fie firma "fantoma". Deci mi-o da alea la el?

1 răspuns:
| Trălălău a răspuns:

Pai daca il cumperi nou-nout trebuie sa iti dea daca il cumperi second hand sa zis asa nu stiu sigur daca iti da...Da baterie trebuie oricum fiindca nu-ti merge telu.