| Simplyy a întrebat:

Vreau sa imi schimb numele pe facebook si nu mai merge. L-am mai schimbat de vreo 5 ori pana acum... Stiti vreo modalitate sa il pot schimba iar? FUNDAAA

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Daca ti-ai schimbat numele de 5 ori nu-l mai poti schimba pentru ca este limita maxima.

| mimiwewem a răspuns:

Nici la mine nu merge. E din cauza că l-ai schimbat de 5 ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa l schimbi decat de cateva ori.

| oBuburuză a răspuns:

Numai merge, am încercat și eu!

| Melymonade a răspuns:

Ai voie să-l schimbi doar de 5 ori. Ori îți faci alt cont, ori schimbi adresa de email. Sper că te-am ajutat. happy

| Cupcake69 a răspuns:

Nu mai ai cum.Limita este de 5 ori.Ramai cu numele pe care il ai acum, sau daca vrei neaparat iti faci un alt cont.