| AndreiAndrei123454 a întrebat:

Vreau sa le fac un cadou parintilor de Craciun si nu am idei..imi puteti da o idee?

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

O vizita la ei cu intreaga familie si cat mai multe imbratisari calde, iar copiilor sau nepotilor sa cante niste colinde frumoase!

| Fumiko a răspuns:

Un set de parfum crema deodorant...,un ornament gen globulet cu un om de zapada, un tablou cu toata familia, haine, cosmetice, o lumanare frumos mirositoare intr-un suport...

| TheMinedPlumbob a răspuns:

O imbratisare din inima. Este un cadou perfect pentru parinti.

| SueZz a răspuns:

Salut,

Depinde ce le place lor, nu ne putem da noi seama. Mamei ii poti lua o bijuterie de exemplu iar Tatalui un parfum.

| LadyLari a răspuns:

Nu exista cadou mai frumos pentru parintii tai ca tine, insa le poti face o felicitare din inima, handmade, nu trebuie sa dai bani pe lucruri scumpe. Orice din partea ta ii face fericiti, crede-ma.