| regitzy a întrebat:

Ce cadou sa-mi iau parintilor de craciun? du fundita pentru. idei bune

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mama poti alege:
- un set format din fular si o pereche de manusi, fiind utile oricui in anotimpul rece;
- o bijuterie mica, ca de exemplu o brosa;
- o cutie de bomboane, frumos impachetata, sau, daca esti destul de mare si te poti descurca in bucatarie, ii poti pregati mamei prajitura preferata;
- un album cu cele mai frumoase poze pe care le-ati facut impreuna;
- diferite produse pentru ingrijirea tenului sau a parului
Pentru tata:
- un portofel, in care poti pune o poza, de dimensiuni mici, cu tine si tatal tau.
- muzica este unul din cele mai raspandite cadouri utile si elegante: daca stii exact ce gusturi are, poti achizitiona un CD cu muzica preferata;
- produse pentru fumatori daca este cazul (eventual o pipa frumoasa, o bricheta sau o scrumiera);
- o agenda, care ii poate fi utila la serviciu, si astfel poti fi sigur ca nu va uita niciodata cine i-a daruit-o;
- un DVD cu filmul lui preferat

5 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Eu le-am cumpara la ai mei anul trecut cartea si vinul lui Mircea Dinescu, de la Carturesti.Le-au placut f mult.
Ai mei sunt inebuniti dupa tablouri si in martie le-am cumparat unul f dragut, din Iasi happy

| Candace a răspuns:

Ce intrebare buna...idea e ca nici eu nu stiu.sad

| lenutza001 a răspuns:

Ai putea sa le cadonezi ceva utilizator pentru acasa sau ceva ca sa le ramina ca amintire cum ar fi suvenir cu ceva interesant si frumos, o perna cu ceva scris pe ea, o torta mare cu o urare de bine...si multe altele...

| danafatu a răspuns:

Eu le iau parintilor mei seturi de la Avon...sigur le va placea, sunt ok ca pret si arata f bine.Asta e catalogul http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/pr_ebrochure.page

| FunkyPeach a răspuns:

Ce zici de un "dildou"pentru maicata si pentru taicat-o o gonflabilasmug