| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa postez un comentariu pe un anumit site si nu ma pricep, deoarece am 5 optiuni de selectare si nu stiu sa le folosesc, si anume: Cont Google; Live Jurnal; WordPress; AIM; Open ID.
Cum se folosesc acestea? Si cum reusesc sa postez comentariu?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Denis505 a răspuns:

Incearca sa dai click pe cont google (daca ai ) si te loghezi (sau pe oricae site din ala scris acolo, depinde pe care ai cont ) apoi iti apare sa scrii commu si apoi ii dai postare si voila ....gata commu. FUNDA?!

| agentul007 a răspuns:

Despre ce site este vorba?
Poti folosi cont Google, cred ca se refera la Gmail.
Da mai multe informatii, chiar si un prinscreen.