| 0PopaPorno a întrebat:

Vreau sa pun niste muzica pe card si cand pun melodia in folderul de pe card imi zice ca are "write-protection" si nu ma lasa. cum dau remove la write-protection-u asta?

Răspuns Câştigător
| Mustache a răspuns:

Salut.Write-protection se dezactiveaza foarte usor.La cardul sd ai un adabtor.
Pe dreapta cred(pe o laterala) este un mic buton care poate fi in 2 pozitii.Acela activeaza/dezactiveaza write-protection-ul

Funda?

1 răspuns:
| ELY0 a răspuns:

Cauta pe langa cutiuta unde bagi cardul cel mic adica pe langa cutia care intra cardul in ea, si ea in calculator, cauta foarte atent/atenta si este un buton... misca butonul ..si nu cred ca o sa iti mai aparahappy