| yoysabella a întrebat:

Vreau sa stiu daca este bun antivirusul Roboscan Internet Security(altul nu am putut sa instalez)? Si daca il foloseste cineva?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu îţi RECOMAND Avast 8 Free Antivirus în limba română, pe care-l poţi descărca de la linkul :
http://www.avastantivirus.ro/free-antivirus

Avast este foarte BUN, eu am Avast de 5-6 ani şi NU am avut probleme cu viruşii!

Toate cele bune.

| BlackRaven45 a răspuns:

Sincer nu am auzit de el. Eu iti recomand AVG 2012. Pana acum nu am avut probleme cu el

| Marincus_Alexandru_1994 a răspuns:

Buna,
si eu am avut acest tip de antivirus dar din pacate nu imi mergea corespunzator crying acum am norton internet security happy si nu am nici o problema cu el.
Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| clautzz a răspuns:

Am un prieten care il foloseste si este multumit de el il foloseste de cateva luni si pana acum nu a avut probleme cu el...