| ploiesticity a întrebat:

Vreau si eu coduri pentru King of the Road (2). Si cum se activeaza, cum bag codurile?

2 răspunsuri:
| Lavinia4you a răspuns:

Buna, nu exista versiunea 2, versiunea cea mai buna este aici http://jocurismechere.com/king-of-the-road.html

| Martinica22 a răspuns:

Cum bine stiti la metin cs etc... Exista multe coduri. Iata ca si la King of the road exista multe multe coduri.Si char daca sunt in potriva lor o sa va dau cateva....Si codurile se activiaza daca pui pauza la joc pe butonu dea supra sagetilor care sacrie pause___break codurile:
slallcheat - Neaparat daca vrei sa-ti mearga codurile.
sllottery - 1 Licenta + 50000$
slroad - Toate drumurile pe harta
slmap - Toate containerele pe harta
slturbine - Energie maxima
slrecover - Apesi CTRL+5 si te va da pe drum din nou.
slfillup - Benzina infinita.
slrepair - Apesi Backspace si repara masina gratis.
mineoff - Minele din tunel oprite
619blue - Autocar albastru
619red - Autocar rosu
619white - Autocar alb
619brown - Autocar maro
Dar e mai tare daca joci fara adica zici ca joci normal cu coduri ee...