| Denisse66 a întrebat:

Vreau un site cu poze artistice sa creada cineva ca eu sunt in respectiva poza! Funda! Help!

4 răspunsuri:
| fefenaș a răspuns:

Dar, de ce? Nu crezi ca esti frumos/frumoasa? 30% conteaza frumusetea de pe din afara, dar 70% conteaza frumuseata ta pe din inautru. Oricum acum nu conteaza, iti voi raspunde cerinteii tale! Poti sa intrii pe site-ul WeHeartIt :www.weheartit.com, sau poti cauta pe google la imaginii!

| fefenaș a răspuns:

Crezi ca daca o sa dai poze artistice cu alte persoane, crezi ca o sa fii mai frumoasa (fiecare om are frumusetea lui), eu zic sa lasi prostiile!

| Roxxxannna a răspuns:

Imi dai id`-ul tau si iti trimit cate poze vrei tu happy. ca site-ul nu-l mai stiu :*.

| Denisse66 explică:

Roxxxannna id meu este funki.baby@yahoo.com