| kataswetbig22 a întrebat:

Ziceti-mi un sait unde ma pot uita la tv online gratis?

7 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Http://www.cool-itv.net/ asta merge foarte si trebuie folosit doar in internet explorer si sopcastul instalat

| xOneTwoThree a răspuns:

Nu exista :-x

| Sorin_8158 a răspuns:

E simplu intra pe ce sait al programului vrei sa te uit si vezi in direct?:* Funda

| AnonymuxX a răspuns:

Situri nu exista exista programe...cel mai bun este sopcast il poti descarca de pe google si lista de adrese cu canalele tv este aici:http://www.livefootballol.com/sopcast-channel-list.html

P.S. eu stiu doar lista asta care sunt numai canale de sport

| lolvere a răspuns:

Seve tv

| Zupy a răspuns:

1. Instalezi pluginul "sopcast"
2.Intri in "internet explorer" si vei putea vedea toate canalele care le vezi la TV... sper ca te'am ajutat happy... fundita big grin?