| j1NNNx a întrebat:

1)cum pot vedea pe cat timp am contract cu youtube?
2) daca am facut contract sa zicem la 0 subs. veniturile cresc in functie de subs. care ii adun? Adica la 1000views castig bani pe subs. care ii am sau se ia de cand am facut contractul (de la 0 subs)?
3) asocierea se ia ca un partener youtube, adica se pune ca si cum as fi facut contract?

Răspuns Câştigător
| Iancu_Silvan_1996 a răspuns:

Se calculeaza la fiecare in parte in mod diferit. Cat timp a fost vizionat videoclipul tau, cate like-uri ai la el, cati subscriberi a produs videoclipul, factori care formeaza o idee aspura sumei pe care o primesti. Totul depinde de cei de la Youtube...