| AndreyCristian1999 a întrebat:

Salut, am un cont Youtube si m-am uitat la toate tutorialele despre cum sa activez generare de bani, am făcut cont adsense, mi s-a activat dar îmi arata venituri 00$ pe când pe socialblade veniturile tot cresc, menționez ca am aproximativ 150k de vizualizări. Ce pot face?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

AdSense nu plateste doar pentru reclamele vizitate de cei care vizualizeaza pagina?
Citeste atent conditiile!

| AndreyCristian1999 explică (pentru Bula):

Pai si cum iau bani din vizualizări?

| Bula a răspuns (pentru AndreyCristian1999):

Banii ti se vireaza de Google in contul tau bancar cand ajungi la un prag de suma.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AndreyCristian1999):

Nu iei bani din vizualizari. Tu intelegi cum functioneaza sistemul asta? Desigur ca nu.

| AndreyCristian1999 explică (pentru Bula):

Pai si cum vad cati bani am facut din vizionari si cum ii scot?

| Bula a răspuns (pentru AndreyCristian1999):

Ai citit atent conditiile AddSensem cum ti-am mai scris aici, inainte?
ACOLO gasesti TOATE informatiile referitoare la cazul tau.

Acolo este vorba de bani, aici e ajutor gratuit. Nu profita de bunavointa altora!
Daca nu esti in stare, sa citesti sau sa intelegi, angajeaza-ti ajutori.

| Salontanul a răspuns (pentru AndreyCristian1999):

Nu te lua dupa Bula si GabiDumitrescu. Sunt doi prostovani. Eu mi-am facut cont pe AddSense si am copiat acolo link-ul meu de la Youtube. Am bagat linkul acolo unde scrie "Canale URL". Nu am mult. Am 4, 17 Euro.