| qwerty_9245 a întrebat:

2 FUNDE.Am gta 4 liberty city. Ma poate ajuta cineva sa imi deie serial number si unlock code?

4 răspunsuri:
| DxQ a răspuns:

Ia un crack pentru joc, daca vrei sa ai serial code cumpara jocul.

| TakerNos a răspuns:

Man nu trebuie nicun cod descarci frumos carckul impreuna cu Dll offline activation si il copiezi atentie nu in folderul unde scrie offline activation ci acolo unde e crackl alea ii dai paste so daca tot nu merge copiei dll si in offline activation daca nu iti porneste insemna ca nu e bun crackul iar daca iti va cere iar codul inseamna ca nu a fost bun dll

| Theodor_1726 a răspuns:

Poftim: TKCK2-DT363-4G97X-4CTDK-3Q3WY. Incearca sa vezi daca merge. Cu placere.

| Ram_Ramu_1997 a răspuns:

I want serial and unlock code