| Razvyh a întrebat:

A aparut Gta V in varianta PC? Daca nu a aparut o data a lansarii?

3 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

Jocul nu a aparut pe PC iar Rockstar nu au confirmat ca va aparea. Sunt multe zvonuri cum ca ar aparea toamna asta.
Oricum din cati bani a scos Rockstar din vanzarea jocului pe console ar trebui sa aiba destule resurse sa faca o varianta de PC a jocului mai buna, nu cum a fost cu GTA 4.

@KeNNT3D Pe altex scria ca jocul apare in 15 martie 2014. Dupa data de 15 martie 2014, s-a schimbat in 2015. In locul tau nu m-as baza pe ce scrie acolo.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Eu ştiam că apare în Octombrie anul ăsta.

| KeNNT3D a răspuns:

Salut nu a aparut inca dar pe altex scrie ca va aparea in 15.03. 2015 uite aici:
http://www.altex.ro/grand-theft-auto-v-pc?attempt=1