| SoaDFanVali a întrebat:

A terminat cineva Ac Revelationsbig grin?
Just asking...

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

De terminat nu, abia l-am inceput, insa tare mi-e frica de el... ca o sa ma plictisesc la un moment dat cum s-a intimplat cu AC2, cind efectiv nu am mai avut chef sa fac mereu aceleasi chestii si l-am dezinstalat, desi as fi vrut sa vad cum evolueaza povestea pina la capat. Pentru asta, exista intotdeauna clipuri cu walkthrough pe YouTube...

| robert123 a răspuns:

Da eubig grin chiar daca a fost greu sa gasesc ultima cheie a meritat mai ales sa il vad pe Altair scheletlaughing