| Petruts a întrebat:

Se poate face diaree daca consumi prea multe lichide intr-o zi? Just asking.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Ar fi posibil

| giony54 a răspuns:

Se poate face, depinde ce lichide bei si cat de reci sunt. Orice bei trebuie sa fie la temperatura corpului.

| Petruts explică (pentru giony54):

Am o infectie urinara si am tot baut apa, ceai, cam peste 2 L.

| cupydo0n a răspuns:

Depinde ce fel de lichide, dar da este posibil.

O zi buna.

| Petruts explică (pentru cupydo0n):

Nestea,apa plata, ceai, cam peste 2 L

| MØMÿ a răspuns:

In cazul in care bei apa minerala si suc amestecate sau chestii de genul atunci DA... Dar daca bei apa pe urma la ceva timp suc. adica sa lasi putin timp inainte de a bea si celelalte lichide atunci NU! :3