| Cristian2003 a întrebat:

Aceste piese sunt compatibile si in cate FPS-uir imi poate rula Minecraft constant daca le asamblez intr-un PC!?!?!?!?!?!

8 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Întrebare: care piese?

| SonicAndrei a răspuns (pentru Cristian2003):

Păi astea nu sunt piese ci un laptop gata asamblat de la Asus. Dacă e vorba de compatibilitatea cu coolerul cadou, atunci da: orice laptop e compatibil cu orice cooler fiindcă se conectează prin USB.

Am laptopul acesta și e foarte bun. Minecraft va merge constant în câteva sute de FPS-uri. Găsești tot ce vrei pe internet (de ex. YouTube).

Nu prea cred că e logic să iei componentele dintr-un laptop nou și să le asamblezi într-un desktop. Faci un calculator la fel de performant cu 1000 de lei mai ieftin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SonicAndrei):

What? Despre ce vorbesti? :)) Pagina " www.pcgarage.ro/cos/ " difera de la utilizator la utilizator si acolo apare ce vrea acela sa cumpere (nu poate fi distribuit). Trebuia sa dea link-ul de la un wishlist :)

| SonicAndrei a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect! Nu ştiam care e problema.

| Cristian2003 explică (pentru SonicAndrei):

Scuze,trebuia sa iti dau wishlist, nu stiu ce ai vazut tu

| Cristian2003 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce ai vazut tu dar eu cand am vrut sa fac un wishlist si l-am terminat imi dadea o pagina goala si totul se vedea alb

| SonicAndrei a răspuns (pentru Cristian2003):

Ciudat... mai încearcă. Sau dă-ne aici link cu componentele.