| MARI10000 a întrebat:

Acum cateva zile am cumparat un sistem de gaming Sistem Gaming Green Archer v4, AMD Athlon X4 845 3. 5GHz Carrizo, 4 nuclee, 8GB DDR3, 1TB HDD, GTX 1050 Ti 4GB GDDR5
Cod PC Garage: 1600058 o sa faca fata la gta v the forest pe grafici very high sau ultra? dau funda! as vrea sa stiu si nr de fps-uri

Răspuns Câştigător
| Shatterhand956 a răspuns:

Nu sunt sigur ca gta V va merge la ultra dar la veri hight foate posibil sa îți mearga in 60 de fps-uri!

1 răspuns:
| Dragos636 a răspuns:

GTA 5 pe setari high (cel mult) daca vrei 60fps