| sergiw09 a întrebat:

Acum cateva zile am incercat sa fac un server de Metin2.Totul a mers bine pana am ajuns in etapa de a porni serverul.In tutorialul pe care l-am vazut spunea ca trebuie sa-mi apara opt de "operation time out", dar mi-au aparut doar vreo patru daca nu ma insel si dupa aparea "swap_space_getswapspace (16 sau 1, 2, etc...) failed". Cum pot rezolva aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| DjKoRaL a răspuns:

In primul rand asigura-te ca ai luat un instatn server facut bine...si daca nu reusesti contacteaza-ma la aboutmetin2@yahoo.ro! Funda big grin