| iuonak93 a întrebat:

Acum cateva zile m-am decis sa ma reapuc de samp intru pe samp si imi da don't send si in single player la fel, l'am reinstalat la fel l'am reinstalat a doua oara si a mers, dar cand am iesit de pe samp si am intrat din nou nu a mai mers, l'am reinstalat si a 3-a oara a mers, in momentul de fata nu mai merge, am sters si gta san andreas user files si degeaba. Ce are?

1 răspuns:
| Andone_Allexy_1998 a răspuns:

Are crack? Daca il montezi cu Daemon Tools si la instalare nu ii bifezi sa-ti instaleze si statiile radio are nevoie, neaparat, de imaginea jocului montata ca sa isi i-a sunetele, sper ca te-am ajutat. Sau fa asa click dreapta pe my computer-> Advancce system settings -> Performance-> settings-> Data execution prevention-> Dai la turn on dep dupa ADD si bagi scurtatura de la gta acolo, dar s-ar putea sa iti ceara restart dupa ce iesi din joc.