| Darius_Dragomir_1975 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am descarcat assassin's creed brotherhood, dar este in rusa. Imi poate da cineva o idee cum sa o schimb in engleza?

1 răspuns:
| liviu890 a răspuns:

Mhh... Nu am jucat niciodata, dar incearca sa cauti pe youtube video-uri cu meniul jocului. Trebuie sa fie pe undeva pe la setari o optiune sa il treci in limba engleza. Sau ar mai fi o varianta, in folderul jocul ar trebui sa fie un fisier cu extensia.cfg unde sunt setarile jocului. Intrii acolo si pui english.