| 123Dragoș a întrebat:

Mi-am descărcat Assassin's Creed III şi din nu ştiu ce motiv este în rusă. Mă puteți ajuta să îi schimb limba în engleză?

Răspuns Câştigător
| AstroNoot a răspuns:

Nu-l lua piratat.Descarca-ti Uplay si ia-ti-l pe gratis. Ubisoft da jocuri moca de sarbatori

4 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Încearcă sa accesezi setările si cauta cuvântul asta : https://translate.google.ro/m/translate

Sau daca nu poti sa îl schimbi in engleza pentru ca nu te lasa sau nu are acea opţiune este pentru ca ai descărcat o versiune mai naspa in care este posibila doar limba rusa.

Sper ca te-am ajutat.

| 123Dragoș explică (pentru Niklauss):

Am schimbat limba în Engleză și tot în rusă este
Merci oricum ( o să descarc altul )

| Niklauss a răspuns (pentru 123Dragoș):

Pai atunci e asa cum am zis, sunt unele versiuni de jocuri modificate si merge doar intr-o limba mai ales la rusi se intampla chestia asta. Si eu am patit problema asta la multe jocuri.

| Arad_Umbe_1989 a răspuns:

Un joc mai plictisitor ca acela nu exista, ai sa vezi, îl am și eu