| Coke2015 a întrebat:

Acum o saptamana am luat de la cineva un cont de steam cu CS:GO. Si mi-a picat cateva iteme pe cs go si nu ma lasa sa le vand, si imi zice ca m-am logat cu alt dizpozitiv si trebuie sa astept 7 zile..am asteptat dar tot nu ma lasa sa le vand. Un raspuns mi-ar fi de folos! Multumesc

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Inseamna ca tipul ala a intrat pe contul care ti l a vandut si a schimbat parola. Ai luat teapa el stie intrebarile de siguranta si poate recupera contul chiar daca tu i ai schimbat parola.

| Coke2015 explică (pentru Bobby711):

Nu prea cred man...contul este din 2012. Nu cred ca mai are acele coduri. Si daca schimba parola ma anunta pe email ca este trecut pe email'u meu.