| Geeeeeeeeeeeeeeeep a întrebat:

Ahoi TPU; d
De ce nu mai am nici un contact in lista de messenger? cel mai bun răspuns primeste funda~scuze de categorie dar este cea mai citită~

2 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Daca te-ai logat pe yahoo cu smartphone, iti cere sa iti sincronizezi contactele. tongue cand te loghezi optiunea aia trebuie debifata, pentru ca deaca nu o debifezi iti va pune contactele in agenda telefonica, iar daca le stergi (cum ai facut tu) le vei sterge si dupa id si din agenda.

| Florinapopica a răspuns:

Pt ca ai intrat de pe android mobil. Si ti-au intrat in agenda de contacte toate si tu le-ai sters si s-au sters si de la mess. Am patit-o. Si daca le bagi la loc ti se sterg din nou. Singura optiune e sa iti faci alt id.