| Virgil_Ionutz_1994 a întrebat:

Aimbot.exe - Unable to locate component
This aplication has failed to start because Aimbot.exe was not found.Re-installing the aplication may fix this problem.

Cum naiba scap de eroarea asta ca ma inebuneste, imi apare de fiecare data cand aprind PC-ul.

2 răspunsuri:
| AmXjKr a răspuns:

In primul rand, te-as sfatui sa nu mai folosesti coduri. Si in doilea rand, dezinstaleaza programula ala. Daca este deja dezinstalat, reinstaleaza-l si dupa dezinstaleaza-l.

| Spiddy a răspuns:

Salut, "problema" asta e de la AIMBOT. Deoarece i-s-a sters ceva din el :] Dai Click Dreapta pe Bara aia albastra unde ai tu start, si dai pe Task Manager. Si vezi acolo dai pe applications Dai click Dreapta pe Aimbot.exe ala. Si dai pe Go To Process, si dupa dai End Process, Sau End process Tree