| duduuuu a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine, va rog puppy dog eyes. Am mai jucat Metin2ro, dar m-am lasat, si acum l-am downloadat din nou, si a aparut prostia asta cu detectorul de hack...si nu stiu de unde naiba, nu ma lasa sa intru, deoarece zice ca am hack, DAR NU AM si nu am avut in viata mea. Ma poate ajuta cineva? Am inteles ca am nevoie de un anuit hack pentru antihack laughing). Dau fundita. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Pai da probabil ai o aplicatie care este perceputa de antihack ca si un hack.
Dar cand ai instalat jocul si ti-a aparut aia cu Lupta impotriva hackurilor! Ai dat Accept sau ai Refuzat?
Daca ai Refuzat e normal sa nu iti mearga, trebuie sa dai accept.
Daca ai dat accept si iti apare ca ai hack on atunci verifica toate programele din PC care sunt active.
Daca totul e in regula (ceea ce nu cred) atunci nu ai alta solutie decat sa faci o plangere pe forumul metin2.
Daca nu iti raspunde nimeni si nu rezolvi nimic si nu poti juca, incearca sa joci metin2 pe servere private.
Daca iti plac serverele mai Hard iti recoman Metin2HarcCore -> www.MetinHC.com Sau Metin2Info -> ww.Metin2Info.ro
Bafta!

| duduuuu explică (pentru Ovydiw):

La aceste metin, am nevoie de un cont nou asa-i?

| Ovydiw a răspuns (pentru duduuuu):

Da, fiecare site se face contul lui, doar nu vrei sa ai un cont pentru toate metinele, sa intri in orice metin cu un cont tu?
Dar e mult mai simplu sa faci un cont nou pe un site privat:) decat pe metin2.ro official.
Trebuie sa bagi Nume si Parola. is Email:) si in cateva cazuri parola de stergere al caracterelor.
Nu e greu deloc, in 2min ai facut cont:)
Incearca pe www.metin2hc.com
Succes!