| ALEX77WINNER a întrebat:

Ajutati-ma TPU! Ma joc TFM (Transformice) si am un cont de nivelul 50, aproape faceam divin si nu ma mai lasa sa ma mai conectez.Imi scriu parola si o scriu corect dar nu ma lasa imi zica "*Invalid*" dar eu bag parola corect si cand vreau sa fac alt cont nu ma lasa, oare pentru ca am descarcat SKYPE deoarece de cand am descarcat SKYPE nu-mi mai merge.Cand dau la "Am uitat parola" ma duce pe un site si acolo bag numele de utilizator si imi scriu e-mail-lul dar nu ma lasa, imi zice "Solicitarea are unu sau mai multi parametri invalizi" sau "Adresa de e-mail este gresita".Ce pot sa fac? Dau FUNDA la cel care aspunde corect!

1 răspuns:
| McLISTO a răspuns:

Ti-a fost furat contul și probabil și adresa email daca nu îți merge emailul și parola.