| Twddy a întrebat:

Ajutati-ma va rog. MI-am loat PES 2010 am intrat in become a legend ma dat la babylonia am dat 1 meci l-am jucat am avut oferta la 3 echipe am ales doar la rapid la restul refuse si cand dau Next match acolo imi da Rest sa joace singur sau Training Match la toate meciurile si nu pot sa joc niciunu cu echipa mea decat vs echipa mea de ce? nu ma lasa sa joc cu adversari? sunt pe bara? de ce ma lasa sa joc doar training match / si cand ma pot muta.

3 răspunsuri:
| w7dragon a răspuns:

Man mai intai in pes 2010 trebuie sa faci vreo 4-5 megiuri training si sa te remargi sa poti deveni titular

| Twddy explică (pentru w7dragon):

Pei am jucat mai multe de 4-5...

| w7dragon a răspuns:

Mane asa mi s-a intamplat si mie am facut vreo 6-7 meciuri pana m-a bagat in primul 11.Mai joaca si o sa vezi ca o sa poti sa joci si in meciuri nu doar in training