| KinkyDive a întrebat:

Am si eu o nedumerire... Joc PES 2013, si de cand imi incep cariera la become a legend ma tine rezerva in toate meciurile, nu ma baga decat in training match atat. Este bug sau ce?

4 Cariere mi-am inceput si la toate imi face asa. Si dau forward time nu skip.

Astp raspuns :p

2 răspunsuri:
| Tavy4 a răspuns:

Astepti multe meciuri si pana la urma o sa se gandeasca si o sa te bage in teren.

| Florin_Toderasc_1995 a răspuns:

Pai asta e farmecu, trebuie sa te lupti in meciurile amicale si atunci cand te baga si in cele oficiale sa ajungi titular...si cu timpu daca joci bine o sa ajungi sa bati si cornere, lovituri libere, penalty..capitat etc