| Liviucu a întrebat:

Ajutor! Am facut o boacana mare de tot. Am instalat astazi un Windows la cineva si inainte de a da format, mi-am bagat stick-ul de la chei... si l-am uitat in unitate... Iar acum cand am ajuns acasa vad ca nu mai merge, cand il bag imi spune ca trebuie formatat si ma intreaba cu "yes" sau "no". Tampesc. Dati-mi un sfat. sad

1 răspuns:
| PkMc a răspuns:

Pai dai yes is pierzi tot de pe el dai no si ramai asa cu el blocat... si mie mi s-a intamplat deci nu rezolvi nimica daca il lasi neformatat s-ar putea sa se fi magnetizat sau sa se fi virusat deci mai bine dai sa il formatezi