| Ardelean_Ana_1999 a întrebat:

Ajutor am o problema imi este plin disckul de pe laptop si nu imi mai pot descarca nimic cum sa mi-l golesc sau sa mi-l mut sa intre in alt disck.

1 răspuns:
| UnTipMisto a răspuns:

Discul despre care vb banuiesc ca e hard-disk ul, daca vrei spatiu mai mare il schimbi cumparand alt hdd mai mare, daca vrei sal golesti pe acesta, stergi de pe el continutul personal care nu-ti mai trebuie, mai precis descarcarile facute care nu-ti folosesc si asa mai faci rost de spatiu. Daca nu ai de salvat nimic de pe el iti recomand o instalare, in alt ordine de ide daca ai bani, procurati un hdd extern, e f folositor si iti poti muta datele care le vrei pe el...