| Cristi1997 a întrebat:

Ajutor! Am un joc Agrar Simulator 2011 si am toate cerintele de sistem pe care le cere dar tot merge prin reluare (foarte greu) va rog ajutati-ma! funda

1 răspuns:
| Moldoveanul a răspuns:

Poti, te rog, sa postezi configuratia pe care o ai (procesor, placa video, memorie RAM)? Daca nu stii cum, downloadeaza PC Wizard, instaleaza-l si porneste-l. Dupa, scrie aici modelul procesorului, modelul placii video si cati GB (sau MB) de RAM ai.