| Cristi1997 a întrebat:

Ajutor! Am un joc Agrar Simulator 2011 si am toate cerintele de sistem pe care le cere dar tot merge prin reluare (foarte greu) va rog ajutati-ma! funda

1 răspuns:
| Ştefan71825936 a răspuns:

Daca ai programe nefolositoare pe PC dezinstaleazale ( care folosesc multa memorie RAM).
Posibil sa ai virusi (mie mi s-a intamplat sa imi mearga unele jocuri in realuare din cauza virusilor. Rapid am instalat un Antivirus si a detectat peste 6-7 virusi, apoi jocurile mergeau ca uns)
Instaleaza un Antivirus (daca nu ai instalat unul).
Daca ai instalat un Antivirus si tot persista problema atunci cred ca e de la joc. Incearca sa il reinstalezi sau descarca o alta versiune. Funda?