| andreymaryus a întrebat:

Se pricepe careva la agrar simulator 2011? mi se misca in reluare desi am mult peste cerintele cerute de ei

5 răspunsuri:
| xStefanXxX a răspuns:

Da stiu eu de ce pentru ca ori ai aproape plina partita unde ai instalat jocul ori ai un virus ori este lag de la cine a facut jocul. Sper ca te.am ajutat

| andreymaryus explică (pentru xStefanXxX):

Hmmm, nu pre. in partitia unde am instalat jocu mai am 262 de gb liber, virus nu cred ca ma avertiza si pe net am mai gasit ceva de un update da nu zicea de unde sa l descarci sau unde sa l instaleaz. am descarcat si agrar simulator 2012 si 2013 si tot asa patesc.

| andreymaryus explică (pentru andreymaryus):

Farming simulator 2013 il joc la rezolutie maxima da astea nu stiu ce au

| xStefanXxX a răspuns:

Atunci cred ca este de la PC

| andreymaryus explică (pentru xStefanXxX):

Aaaa nu cred, pc (laptopu) l am cumparat in decembrie si merge foarte bine. totusi o sa mai caut.