| FastAndRelaxed a întrebat:

AJUTOR! deci am vrut sa trec un joc de 13 gb din winrar in disk E si pe disk C aveam 10 gb la un momentdat mi-a spus low disk space pe C si s-a oprit transferu dar spatiul de pe disk C a ramas ocupat ce sa fac? dau FUNDA celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu prea se intelege ce vrei tu sa zici... pai daca ai vrut sa dezarhivezi in E cum sa-ti zica :Low disk la C? Ceva NU ai facut bine!
Mai uita-te o dat la E sa fi sigur ca ai spatiu suficient,(atentie! -vezi ca jocul dezarhivat s-ar putea sa fie de 20 de GB sau si mai mult-de aceia este arhivat) sterge ce ai inceput sa dezarhivezi pentru ca nu l-a terminat si iti ocupa spatiu degeaba, apoi mai incearca o data sa dezarhivezi dar fi mai atent, altceva nu-ti pot spune... Bafta!