| FastAndRelaxed a întrebat:

AJUTOR! Deci am vrut sa trec un joc de 13gb din winrar pe disk E intr-un folder si in disk C aveam 10 GB bun asa nu am reusit sal transfer pentru ca imi zicea low disk space in ce la un momentdat si memoria a ramas ocupata ce sa fac? dau FUNDA celui mai bun raspuns
P.S scuze categoria dar stiu ca asta e cea mai vizitata

2 răspunsuri:
| Rusu_Alexandru_1997 a răspuns:

Deci, stergi partea de fisier care este pe disk C si dupa incearca unde ai memorie

| FastAndRelaxed explică (pentru Rusu_Alexandru_1997):

Da dar faza e ca disku C sa ocupat si nu gasesc unde s-a dus trebuia sa fie in E dar disku C e ocupat dc?