| VlaDtz99 a întrebat:

Ajutor. >FUNDA Am un Fujitsu Esprimo mobile ( laptop ) si azi dimineata cand l-am deschis nu se mai aude nimic. Nici un sunet. Nici cu castile nu pot auzii ceva. Ajutor. happy

3 răspunsuri:
| MotanuJmekerit a răspuns:

Pai uitate la Control panel la sounds si vezi daca acolo sunt activate. daca nu sunt nici acolo incearca sa reinstalezi driverele de sunt sau daca nu insearca sa reinstalezi WINDOWS. Bafta

| gAbY4Fun1 a răspuns:

Probabil s-a virusat iar virusul ti-a dezinstalat placa de sunet, instaleaz-o inapoi! Bafta

| VlaDtz99 explică (pentru gAbY4Fun1):

Si cum fac asta?