| TheLegion a întrebat:

Ajutor m-am conectat la un server de cs si acum nu mai ma lasa sa-l schimb mi-a aparut serverul deasupra la new game si spate la toate obtiunile estu un x c-am asa
[x]Dark.XCeSS.Ro(serverul)
[x]New Game
[X]Find servers
[x]Obtions
[x]Quit
Daca dau find servers imi apare disconnect si nu se intampla nimic si vreau sa schimb serverul cu unu in care ma baga admincrying((crying(crying(

Răspuns Câştigător
| NykuMjFan a răspuns:

Deci... ca sa scapi de tampenia aia intri in folderul unde ai instalat cs-u, intri in cstrike -> resource si o sa dai de GameMenu.res
stergi aia si s-a rezolvat. Ca sa nu mai apara aia cu serverul, nu mai intri pe el sau daca mai intri stergi din nou GameMenu.res
sa ma anunti daca ai reusit si fundita

1 răspuns:
| ScreeNNNNNz0r a răspuns:

Daca nu merge ce ti-a spus Nyku, incearca sa-l stergi si sa-l instalezi din nou. Iti garantez ca merge.