| GiGeLVaSiLe a întrebat:

Ajutor, mi-am facut un server de counter strike furien mod,si cand sa intru pe el vad ca e tot mod normal,scriu in consola meta list, si vad ca de fapt nu merge nici un plugin din cele instalate, stie cineva care ar putea fi problema?
Am AmXModX
dproto
metamod
hlbooster
xds_opt

Am urmatoarele pluginuri instalate(dar care nu merg nu stiu de ce): [code]sayrestart.amxx; Poti da restart din chat doar scriind /restart
bullet_damage.amxx; Cand tragi intr-un jucator iti arata cat damage i-ai luat
amx_ss.amxx; Poti face poze unu jucator prin comanda amx_ss nick
admin_check.amxx; Cand scrii in chat /admin(s) iti arata
admin_gag.amxx; Prin comanda amx_gag nick, poti da gag unui jucator
high_ping_kicker.amxx; Scoate jucatorii cu lag mai mare de 100
bcd_hudtimer.amxx; Arata cat timp mai este pana la explodarea bombei
admin_freelook.amxx; permite administratorilor, cat timp sunt morti, sa vada ambele echipe T/CT
amx_destroy.amxx; Ii poti strica cs'ul unui jucator prin comanda amx_destroy
nick
freewallhang.amxx
furienx.amxx
furien_shop.amxx
furien_defusekit.amxx
furien_health.amxx
furien_superknife.amxx
furien_weapons.amxx
furien_parachute.amxx
multijump.amxx; Poti sari de mai multe ori
semiclip.amxx; Coechipierii trec unii prin altii
stuck.amxx; Te deblocheaza atunci cand este nevoie
nademodes.amxx; Moduri pentru grenades
amx_who.amxx; Afiseaza adminii online
ultimate_who.amxx
war3ft.amxx
rank_rankstats_top.amxx
admin_check.amxx
nowalls.amxx; nu poti trege prin pereti
hpk.amxx; da afara pe cei cu lag peste 100
colored-admin-chat.amxx; schimba culoarea la cheat la admin
join_leave.amxx; arata cine se connecteaza pe server
join_ip_F.amxx; arata nume,ip, tara, si daca are steam
ghostchat.amxx; Cei morti vorbesc cu cei vii
live_team.amxx;/live sau /restart
contact_owner.amxx; Mesaj sus instanga sus ca sa contaceteze owner
spectordead_banner_add.amxx; banner sus instanga cand sunteti "dead"
file_remover.amxx; Sterge custom.hpk
admin_llama.amxx; comanda de llama
AAC.amxx; Asta nu stiu dar e buna happy
client_exec.amxx; comanda de admin_exec
admin_gag.amxx; Comanda de gag
amxx_am_like.amxx; Mai multe comenzi de admin
amx_who.amxx; admin_Who
gamenamechanger.amxx; Schimba numele in locul lui Conter Strike
amx_banshot.amxx; Face 2 screen
timeprojector.amxx; Arara ce harta urmeaza si timpul ramas
rules.amxx; scrii /rules si apr regulile serverului
timeprojector.amxx
tfts_transfer.amxx
amx_fixclient.amxx
; teamctt.amxx
public_rules.amxx
weaponss.amxx
ColoredSmoke.amxx
GHW_Weapon_Replacement.amxx
advanced_tracers.amxx
cs_player_models_api.amxx
players_models.amxx
advanced_fog.amxx
haha.amxx
resetscore.amxx
FurienMesagesAndEffects.amxx[/code]
Ma puteti ajuta va rog?

3 răspunsuri:
| GiGeLVaSiLe explică:

Pai asa am facut da nu merge. scriu meta list in consola si zice ca nu e niciun plugin instalat

| GiGeLVaSiLe explică:

Sau la alte addonsuri imi da eroare protocol 47*48 desi am dproto.

| AmXjKr a răspuns:

Instaleaza un addon de furien mod, il gasesti pe net si dupa scoti unele pluginuri daca nu iti place si instalezi pe alea care le vrei tu.